Webform Group (3.0.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Email notification
fr: Notification par courriel

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: Roles
fr: Rôles

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Other
fr: Autre

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Email confirmation
fr: Courriel de confirmation

en: Group roles
fr: Rôles de groupe

en: Administrator
fr: Administrateur

en: Member
fr: Membre

en: Group owner
fr: Propriétaire du groupe

en: Group role
fr: Rôle de groupe

en: Adds users to groups as members.
fr: Ajoute des utilisateurs aux groupes en tant que membres.

en: Webform Demo
fr: Démo Webform

en: Webform Demo: Group
fr: Webform Demo : Groupe

en: Demonstrates how to integrate the Webform module with the Group module.
fr: Montre comment intégrer le module Webform avec le module Group.
