Webform Group (3.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Email notification
hi: ईमेल अधिसूचना

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Roles
hi: भूमिका

en: Other
hi: अन्य

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Member
hi: सदस्य
