Webform Group (3.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Email notification
is: Tölvupóst tilkynningar

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Owner
is: Eigandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
