Webform Group (3.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
