Webform Group (3.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Other
lv: Citi

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Webform
lv: Webforma

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: Administrator
lv: Administrators
