Webform Group (3.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Email notification
sv: E-postmeddelande

en: Manager
sv: Administratör

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Roles
sv: Roller

en: Owner
sv: Ägare

en: Other
sv: Övriga

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Email confirmation
sv: E-postbekräftelse

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Group roles
sv: Grupproller

en: Administrator
sv: Administratör

en: Member
sv: Medlem

en: Group role
sv: Grupproll
