Webform Group (3.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Manager
vi: Điều hành viên

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Roles
vi: Vai trò

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Other
vi: Khác

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Group roles
vi: Vai trò nhóm

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Member
vi: Thành viên
