Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Webform
ca: Formulari web

en: Client name
ca: Nom del client
