Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Type
hu: Típus

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Webform
hu: Űrlap

en: Client name
hu: Ügyfél neve

en: Field mappings
hu: Mező leképezések
