Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Webform
da: Webformular

en: Client name
da: Klientnavn

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
