Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Type
de: Typ

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Webform
de: Webformular

en: Download document
de: Dokument herunterladen

en: Field mappings
de: Feldzuordnungen
