Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Client name
fi: Asiakkaan nimi

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
