Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
