Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Type
pl: Typ

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Webform
pl: Formularz

en: Client name
pl: Nazwa klienta

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
