Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Client name
ru: Имя клиента

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей
