Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
