Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Client name
tr: Müşteri adı

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
