Webform HotDocs (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Webform
uk: Вебформа

en: Client name
uk: Ім’я клієнта

en: Download document
uk: Завантажити документ

en: API version
uk: Версія API

en: Field mappings
uk: Відповідності полів
