Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Client name
es: Nombre de cliente

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos
