Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Type
et: Liik

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Webform
et: Veebivorm

en: Field mappings
et: Välja mappingud
