Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Webform
nl: Formulier

en: API version
nl: API-versie

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
