Webform HotDocs (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Webform
sk: Webformulár

en: Client name
sk: Meno klienta

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
