Webform Invitation (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: yes
ne: हो

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Code
ne: कोड
