Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: State
az: Dövlət

en: About
az: Haqqında
