Webform Ip Tracking (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: About
fi: Tietoja
