Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Project
fa: پروژه

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: String
fa: رشته

en: Key
fa: کلید

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Primary
fa: اصلی

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Delete field
fa: حذف فیلد
