Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Project
id: Proyek

en: Version
id: Versi

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Number
id: Angka

en: - None -
id: - Tiada -

en: Summary
id: Ringkasan

en: Text
id: Teks

en: Components
id: Komponen

en: Custom
id: Tersuai

en: String
id: Untai

en: Key
id: Kunci

en: Add field
id: Tambah bidang

en: Value type
id: Tipe nilai

en: Edit field
id: Edit data

en: Delete field
id: Hapus data

en: Text value
id: Isi teks
