Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: String
hy: Տող

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը
