Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: मनचाहिदो
