Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: String
sr: Стринг
