Webform Jira integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Project
ro: Proiect

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Number
ro: Număr

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: Custom
ro: Personalizat

en: String
ro: Șir text

en: Key
ro: Cheie

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Delete field
ro: Şterge câmp

en: Mapping type
ro: Tip de mapare

en: Text value
ro: Valoare text
