Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text
fr: Texte

en: Key
fr: Clef

en: Add field
fr: Ajouter un champ

en: Value type
fr: Type de valeur

en: Edit field
fr: Modifier le champ

en: Delete field
fr: Supprimer le champ

en: Field value type
fr: Type de valeur du champ

en: Text value
fr: Valeur textuelle
