Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Key
ku: کلیل

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Delete field
ku: بۆشایی بسڕەوە
