Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Key
th: คีย์

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์

en: Delete field
th: ลบช่องรับข้อมูล

en: Text value
th: ค่าข้อความ
