Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ
