Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Key
ar: المفتاح

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: Delete field
ar: احذف الحقل

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال

en: Text value
ar: قيمة نصية
