Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ
