Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Key
ca: Clau

en: Webform
ca: Formulari web

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Text value
ca: Valor de tipus text
