Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Key
cs: Klíč

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Text value
cs: Textová hodnota
