Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Key
da: Nøgle

en: Webform
da: Webformular

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Value type
da: Værditype

en: Edit field
da: Redigér felt

en: Delete field
da: Slet felt

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID

en: Text value
da: Tekstværdi
