Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Key
el: Κλειδί

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Delete field
el: Διαγραφή πεδίου

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
