Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Delete field
eo: Forigi kampon
