Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Key
et: Võti

en: Webform
et: Veebivorm

en: Add field
et: Lisa väli

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
