Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Key
eu: Giltza

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Value type
eu: Balio mota

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Delete field
eu: Ezabatu eremua

en: Text value
eu: Testu balioa
