Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Key
gl: Clave

en: Webform
gl: Formulario web

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Delete field
gl: Borrar o campo

en: Submission ID
gl: ID de envío
