Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Key
he: מפתח

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Value type
he: סוג ערך

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: Submission ID
he: מזהה הגשה

en: Text value
he: ערך טקטואלי
