Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Key
hu: Kulcs

en: Webform
hu: Űrlap

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Delete field
hu: Mező törlése

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Text value
hu: Szöveges érték
