Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Add field
is: Bæta við svæði
