Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Key
ja: キー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Value type
ja: 値のタイプ

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Delete field
ja: フィールドの削除

en: Submission ID
ja: 送信ID

en: Text value
ja: テキスト値
