Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Key
jv: Kunci

en: Add field
jv: Tambah field

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Delete field
jv: Mbusak field
